گل‌محمدی: بازیکنانم تشنه موفقیت هستند و لحظه‌ای پا پس نکشیدند

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: به بازیکنانم افتخار می‌کنم، زیرا با وجود مشکلاتی که داشتند، لحظه‌ای از رسیدن به موفقیت دلسرد نشدند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پدیده شهرخودرو در مراسمی که با حضور اعضای این باشگاه و مدیران شهری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: از اینکه تاکنون توانسته‌ایم رضایت مردم خوب مشهد و خراسان را جلب کنیم، خوشحالم. انشالله در ادامه هم نتایج خوبی کسب می‌کنیم، اما مهمترین موضوع، برنامه‌ریزی برای آینده است. امکانات فعلی شهر مشهد، برای ژن خوب و استعداد بالای فوتبالیست‌های مشهدی کم است. جا دارد که در این شهر فوتبال‌خیز، بهترین امکانات برای ظهور و رشد استعدادها فراهم شود. بهترین اتفاق همین است که هر روز، زیرساخت‌ها بهتر و بهتر شود.

وی افزود: فراهم شدن بستر و ساختار، حتی از نتایج ما در فصل جاری مهمتر است. شاید نتایجی که این فصل کسب کردیم، باعث شود جرقه‌ای در ذهن مسئولان زده شود. از یار دوازدهم پدیده شهرخودرو نیز ممنونم. هواداران این فصل سنگ تمام گذاشتند، حضور گسترده هواداران نشان داد آنها به فوتبال علاقه دارند. فکر نمی‌کنم مسئولین بتوانند نسبت به این حجم از علاقه‌ای که مردم نشان دادند، بی‌تفاوت باشند.

وی افزود: لازمه رسیدن به هدف در فوتبال، امکانات و برنامه‌ریزی است. اتفاقات خوبی این فصل رخ داد. حضور دکتر کلایی در راس شهرداری مشهد، حضور حمیداوی، به عنوان مالک جدید باشگاه پدیده شهرخودرو و همچنین حمایت‌های اعضای شورا و البته مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی در این فصل از جمله اتفافات خوب بود.

وی افزود: باید از هاشمی‌جواهری نیز بابت همراهی با پدیده شهرخودرو در خصوص زمین چمن امام رضا(ع) تشکر کنم. بازیکنانم با همه سختی‌هایی که این فصل وجود داشت، پا پس نکشیدند و تا آخرین لحظه برای موفقیت تلاش کردند. کار نیمه‌تمامی داریم و انشالله با کسب نتایج خوب، به پایانی خوش برسیم. افراد زیادی کنار تیم زحمت کشیدند، کادرفنی خیلی خوبی این فصل داریم، مسئولان پزشکی و تدارکات هم تلاش فراوانی کردند تا بهترین اتفاقات رقم بخورد.

وی افزود: باید یک تشکر ویژه نیز از وطنخواه، سرآسیایی و کریمویی داشته‌باشم که تلاش زیادی برای موفقیت تیم کردند.‌ از مهندس تقی‌زاده خامسی، شهردار سابق‌ مشهد نیز که در مقاطع مختلف، کمک کردند تشکر می‌کنم. در ادامه راه نیز امیدوارم حمایت‌ها مستمر باشد تا نتایج بهتری کسب کنیم. از تمام کسانی‌که کنار تیم بودند و زحمت کشیدند، ممنونم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *