گل محمدی: بازی سختی مقابل نساجی و هواداران پرشورش داریم/لیگ امسال تا لحظه آخر جذاب خواهد بود

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: بازی سختی‌مقابل نساجی داریم اما به بازیکنانم اعتقاد زیادی دارم.

یحیی گل محمدی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو ، در خصوص بازی‌روزجمعه تیمش مقابل تیم نساجی مازندران اظهار کرد: ابتدا باید به محمد آبشک بازیکن خوب تیم نساجی که پدرش را از دست داده تسلیت بگویم و امیدوارم خداوند به او و خانواده اش در این غم بزرگ صبر دهد.

همانطور که قبلا هم اعلام کرده بودم ما تا پایان لیگ چند فینال مهم و سخت را در پیش داریم اما با شناختی که از بازیکنانم دارم می دانم که آنها برای کارهای سخت ساخته شده اند.وی ادامه داد: در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. لیگ برتر هجدهم نیز به دلیل شرایط ویژه تیم های بالای جدول فکر می کنم تا لحظه آخر از جذابیت ویژه ای برخوردار باشد. من به بازیکنانم اعتقاد زیادی دارم و می دانم که آنها چه زحمتی در طول فصل کشیده اند.

گل محمدی افزود: بازی در قائمشهر آن هم مقابل هواداران تیمی که ورزشگاه را پر می کنند واقعا کار سخت و جذابی است و می دانم که آنها چقدر پرشور هستند و دوست دارم تا آنها را زودتر ببینم. گواه این موضوع نیز شکست ناپذیری تیم نساجی در خانه خود بوده است. تیم نساجی بازی های خوبی را تا به حال انجام داده و مربی کار بلدی مثل مجید جلالی را بالای سر خود دارد و این می تواند کار را برای ما سخت کند.سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در خصوص شرایط تیمش اظهار کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم هر چند که شرایط سفرمان به قائمشهر بسیار عجیب بود و چندین بار این پرواز لغو شد، اما بعد از ۶ ساعت تاخیر به هر شکلی که بود به قائمشهر رسیدیم.

وی افزود: امیدوارم در بازی فردا بازیکنانم تمرکز کافی داشته باشند و بتوانیم ۳ امتیاز حساس این مسابقه را کسب کنیم. کسب پیروزی هدف اصلی تیم ما می باشد و برای به دست آوردن آن تلاش می کنیم تا در جدول شرایط بهتری پیدا کنیم.

گل محمدی در باره وضعیت مصدومین و محرومین تیمش نیز گفت: متاسفانه حسین مرادمند به دلیل دریافت کارت زرد در بازی قبلی ، مقابل نساجی ما را همراهی نخواهد کرد اما محروم دیگری نداریم و بدون بازیکن مصدوم مقابل نساجی حاضر می شویم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *