منصوری: از حمایت کامل هواداران مشهدی خیالمان راحت است

مدافع جوان پدیده شهرخودروی خراسان در آستانه بازی حساس این هفته مقابل استقلال از انگیزه های بالای تیمش برای نزدیک شدن به کسب سهمیه آسیایی خبر داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، مرتضی منصوری، در خصوص آخرین شرایط تیمش برای دیدار حساس روز شنبه مقابل استقلال اظهار کرد: همه ما از سختی دیدار این هفته آگاه هستیم. مسلما استقلال تهران جزو بهترین و قدرتمندترین تیم های کشور است و آن ها نیز هدف های خاص خود را در انتهای فصل دنبال می کنند. اما با تمام احترامی که برای استقلال قائلیم، باید بگویم که ما پدیده شهرخودرو هستیم و می خواهیم فصل خوبی که پشت سر گذاشته ایم، با نتیجه‌ای رضایت بخش در پایان همراه شود، به همین دلیل محکوم به پیروزی مقابل آبی پوشان خواهیم بود و وقتی که قدم به چمن ورزشگاه امام رضا (ع) می گذاریم به چیزی به جز کسب سه امتیاز فکر نخواهیم کرد.

مدافع تاثیرگذار پدیده شهر خودرو در خصوص وضعیت باشگاه بعد از تغییر و تحولات مدیریتی نیز معتقد است: مسلما نمی خواهیم تلاش ها و زحماتی که در بخش کادرفنی و مدیریتی برای ما در چند وقت اخیر کشیده شده، بی اثر شود. مخصوصات از زمانی که مالک جدید باشگاه یعنی آقای حمیداوی در نقش منجی به این باشگاه آمده، شرایط برای ما از لحظات خطرناکی که نمی دانستیم چه بر سر تیم خواهد آمد، کاملا خارج شده و اکنون با فراغ بال و آرامش کامل به دیدارهای هفته های پایانی قدم می گذاریم و قصد داریم جواب همه این زحمات را با رسیدن به هدف اصلی خود بدهیم.

مرتضی منصوری در پایان صحبت هایش از اهمیت نقش طرفداران مشهدی برای بازی روز شنبه در ورزشگاه امام رضا (ع) گفت: مسلما صحبت های زیادی می شود که ممکن است بخشی از مردم به حمایت از استقلال بروند، اما من خلاف این را در ذهن دارم. من و همی تیم هایم از حمایت کامل هواداران مشهدی خیالمان راحت است. مسلما هواداران مشهدی در چنین دیداری که می تواند تعیین کننده اولین سهمیه تاریخ آسیایی این شهر باشد ما را تنها نخواهند گذاشت. طرفداران فوتبال در مشهد هر زمان که به آن ها احتیاج داشتیم با تمام قلب خود به ورزشگاه آمده و از ما حمایت کرده اند، و به آن هایی که شکی در این خصوص دارند فقط باید بگویم که تا روز شنبه صبر کنند تا ببینند ورزشگاه امام رضا (ع) چگونه در حمایت کامل تیم ما خواهد بود. این مسلما برای ما ارزشی فوق العاده دارد و ما هر چه در توان داریم را به کار خواهیم گرفت تا با کسب سه امتیاز و ارائه یک بازی خوب آن ها را نا امید نکرده و خوشحال به خانه بفرستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *