تمدید زمان ثبت نام اعزام هواداران پدیده شهر خودرو برای بازی با سایپا

مهلت ثبت نام هواداران خراسانی علاقه مند به حضور در تهران برای تماشای دیدار تیم های پدیده شهر خودرو و سایپا تهران تمدید شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی پدیده شهر خودرو ، با توجه به درخواست های هواداران محترم تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مبنی بر اعزام به تهران، برای تماشای دیدار تیم های پدیده شهر خودرو و سایپا تهران، به اطلاع می رساند با موافقت فرهاد حمیداوی مالک باشگاه و نیز هماهنگی‌های انجام شده و همکاری شهرداری مشهد، ثبت نام مربوط به این اعزام که به صورت رایگان می باشد، تا ساعت پانزده فردا جمعه تمدید شد.

بر این اساس آن دسته از هوادارانی که قصد حضور در تهران برای تماشای این بازی را دارند، لازم است از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۷ روز جمعه، ۱۳ اردیبهشت ماه با مراجعه به دفتر باشگاه پدیده شهر خودرو به آدرس مشهد، خیابان بهار ، بین چهارراه لشکر و چهارراه استانداری ، بهار ۱۷ نسبت به ثبت نام اولیه خود اقدام نمایند.

در این راستا هواداران گرامی می بایست در زمان ثبت نام حتما کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند.اولویت اعزام هواداران با افرادی خواهد بود که ثبت نام اولیه خود را در محل باشگاه با تکمیل فرم ثبت نام انجام دهند و رسید دریافت نمایند.

اعزام آن دسته از هوادارانی که سن آنها زیر ۱۸ سال می باشد، تنها با رضایت نامه ولی که به صورت حضوری ارایه شود، انجام پذیر خواهدبود.

این سفر به صورت رایگان(با ارایه صبحانه، ناهار و شام) خواهد بود، و زمان حرکت اتوبوس ها به تهران روز شنبه، ۱۴ اردیبهشت‌ماه و زمان برگشت به مشهد پس از پایان بازی در روز یکشنبه، ۱۵ اردیبهشت ماه خواهد بود.

از هوادارانی که قصد حضور در این سفر را دارند کارت شناسایی معتبر گرفته خواهد شد که پس از پایان سفر به آنها عودت داده می شود.

همچنین گفتنی است زمان ثبت‌نام به هیچ‌وجه تمدید نخواهدشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *