آقاجانپور: به دنبال ۳ پیروزی از ۳ فینال هستیم

بازیکن جوان تیم پدیده شهرخودرو گفت: برای آسیایی شدن نیاز مبرمی به ۳ پیروزی از سه فینال آتی خود داریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، محمد آقاجانپور در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر سایپا گفت: سایپا همواره رقیب گردن‌کلفتی محسوب می‌شود و باید با تمرکز بالا و دقت کافی در زمین حاضر شویم. کاری به مسائل درون‌تیمی حریف نداریم و می‌دانیم که امتیاز گرفتن از هر رقیبی در هفته‌های پایانی دشوار است، به ویژه که در خانه حریف باید به زمین برویم.

وی افزود: از ابتدای فصل با مشکلات مختلفی مواجه بودیم، اما با درایت کادرفنی و همدلی بازیکنان از آن روزهای سخت عبور کردیم. در نیم‌فصل دوم هم با ورود حمیداوی به عنوان ناجی تیم پدیده شهرخودرو، توانستیم جایگاه خود را حفظ کنیم و عقب‌نشینی نکنیم. از ابتدای راه هواداران کنارمان بودند و ما را تنها نگذاشتند که باید از آنها تشکر کنم.

بازیکن تیم ملی امید کشورمان تصریح کرد: برای رسیدن به هدف، ۳ فینال دیگر باقی مانده و نباید پا پس بکشیم. هر سه دیدار آتی ما سخت است، اما حالا که به هدف نزدیک‌تر از همیشه‌ایم باید همدل و محکم وارد زمین شویم.

آقاجانپور تاکید کرد: برای نخستین بار است که یک تیم خراسانی در آستانه رسیدن به سهمیه آسیایی‌ست. امیدوارم با کسب نتایج درخشان در سه دیدار باقیمانده، بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. قدر این فرصت طلایی را می‌دانیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *