گل‌محمدی: هواداران سنگ تمام گذاشتند

یحیی گل محمدی گفت: با آرایش دفاعی خوب مقابل سایپا به ۳ امتیاز حساس این بازی رسیدیم.

به گزارش روابط‌ عمومی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پیروزی مقابل سایپا اظهار کرد: نیمه اول، بازی تحت تاثیر حساسیت بالای مسابقه بود با این حال بازی پایاپای بود و خوب کار نکردیم، ما عصبی بودیم زیرا می‌خواستیم زودتر به گل برسیم.

وی افزود: در نیمه دوم بهتر بودیم‌ و توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم، در ۹۰ دقیقه، فقط یک فرصت شوت‌زنی به حریف دادیم و در دفاع، آرایش خوبی داشتیم و توانستیم ۳ امتیاز ارزشمند این مسابقه را کسب کنیم.

گل‌محمدی تاکید کرد: این برد را باید به تک‌تک هوادارانی تقدیم کنیم که امروز در تهران کنار ما بودند، هواداران با حضور خود روحیه بالایی به ما دادند و از آنها ممنونیم. همچنین از شورای شهر و شهرداری مشهد بابت کمک‌هایی که به ما کردند تشکر میکنم، ضمن اینکه از موسی سلامت، جانباز هشت سال دفاع مقدس و از هواداران تیم پرسپولیس که امروز کنار ما بودند نیز ممنونم.

سرمربی پدیده شهرخودرو در خصوص ادامه کار بازیکنانش در این تیم گفت: چند جلسه در این خصوص برگزار کرده‌ایم، تغییرات کمی برای فصل بعد داریم و شاکله تیم حفظ خواهدشد. تجربه خوبی را در لیگ امسال به دست آوردیم، نباید فراموش کنیم تعداد زیادی از بازیکنانم سال اول یا دوم حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنند. گرچه قرارداد برخی از بازیکنانم به اتمام می رسد، اما می‌دانم که دل همه تیم با پدیده شهرخودرو است و مشکل خاصی در این خصوص نداریم.

وی در خصوص شانس پدیده شهرخودرو برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا گفت: ۲ بازی سخت مقابل سپاهان و ماشین‌سازی داریم، اول باید خودمان با تمرکز به بهترین نتیجه ممکن برسیم بعد به نتایج رقبا نگاه کنیم.

گل‌محمدی با تمجید از حمیداوی، مالک باشگاه گفت: امروز پرداختی تیم پدیده شهرخودرو به ۷۵ درصد رسید. در این شرایط اقتصادی سخت واقعا قدردان زحمات ایشان و همکاران‌شان هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *