گل محمدی: پیروزی مقابل سایپا به هوادارانمان تعلق دارد/ حمیداوی اگر نبود شرایط سختی داشتیم

سرمربی تیم پدیده شهر خودرو گفت: پیروزی مقابل سایپا به هوادارانمان که کیلومترها راه را طی کردند و به تهران آمدند، تعلق دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، یحیی گل‌محمدی در گفت‌وگو با برنامه صدای ورزش رادیو خراسان، اظهار کرد: بازی بسیار مهم و سه امتیاز حساسی را در مصاف با سایپا، مال خود کردیم. با توجه به شرایطی که در جدول داشتیم، نیاز مبرمی به این سه امتیاز داشتیم و بابت برد خوشحالیم.

وی افزود: از هواداران خراسانی و به ویژه مشهدی ها باید تشکر ویژه‌ای داشته‌باشم که هزار کیلومتر راه را تا تهران پیمودند تا از پدیده شهرخودرو حمایت کنند. این پیروزی را به این عزیزان تقدیم می‌کنیم. روزهای خوبی را با حضور هواداران پشت سر گذاشتیم و نمی‌دانم با چه زبانی باید از این محبت‌ها تشکر کنم.

گل‌محمدی تصریح کرد: مهمترین بازی‌های ما در دو هفته آخر است که امیدوارم در کنار هواداران، نتایج خوبی را رقم بزنیم و در نهایت به سهمیه آسیایی دست یابیم. امیدوارم هواداران را در پایان لیگ خوشحال کنیم.

سرمربی پدیده شهرخودرو تاکید کرد: اتفاق خیلی خوبی برای ورزش خراسان در حال رقم خوردن است. امیدوارم محبت‌های هواداران در لیگ هجدهم را جبران کنیم.آنها دیروز خیلی ما را شرمنده کردند و حضور گرمی داشتند. حتی پیش از اینکه وارد زمین شویم، بیرون از ورزشگاه منتظر ما بودند و وقتی این شور و حمایت را دیدیم دلگرم شدیم و در نهایت با حضور آنها به بهترین نتایج برسیم.

گل‌محمدی تصریح کرد: از شهردار محترم و شورای شهر مشهد نیز باید تشکر کنم که برای اعزام هواداران تلاش ویژه‌ای داشتند. آنقدر هواداران پای کار هستند و درک بالایی از شرایط حساس پدیده شهرخودرو دارند که حتی فکر می‌کنم نیازی به تبلیغ برای بازی بعدی پدیده شهرخودرو نیست. هواداران قطعا پای کار هستند و ورزشگاه امام رضا(ع) در مصاف با سپاهان مملو از جمعیت خواهدبود.

گل‌محمدی در پایان با تشکر از حمیداوی، مالک باشگاه پدیده شهرخودرو گفت: باید از ایشان تشکر ویژه‌ای داشته‌باشم. روزهای سختی را پیش از حضور حمیداوی پشت سر گذاشتیم اما ایشان با حضور به موقع خود، در نقش یک منجی ظاهر شد و اگر نبود شرایط سختی داشتیم و به اینجا نمی رسیدیم. دیروز هم رقم پرداختی به تیم را به ۷۵ درصد رساندند و از ایشان نیز ممنونیم، زیرا در این شرایط سخت اقتصادی واقعا تیمداری کار مشکلی ست اما حمیداوی به شکل قاطع از تیم حمایت می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *