پیام تبریک باشگاه پدیده شهرخودرو به رییس جدید هیات فوتبال خراسان رضوی

باشگاه پدیده شهرخودرو، با انتشار پیامی انتخاب دکتر احسان اصولی به عنوان رییس جدید هیات فوتبال خراسان رضوی را تبریک گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، مجمع انتخابات ریاست هیات فوتبال خراسان رضوی امروز ،با انتخاب دکتر احسان اصولی به ریاست این هیات برگزار شد.
باشگاه پدیده شهر خودرو با ارسال پیامی موفقیت احسان اصولی، رئیس جدید هیات‌فوتبال خراسان رضوی را به ایشان تبریک گفت.
در این پیام آمده است:

جناب آقای دکتر احسان اصولی
ریاست محترم هیات فوتبال خراسان رضوی

با کمال مسرت کسب رای اعتماد از مجمع انتخابات 《هیات فوتبال خراسان رضوی》 و حضور جنابعالی در سمت ریاست این هیات ورزشی را که به‌حق از سرمایه‌های ارزشمند جوان در استان خراسان رضوی می باشید، صمیمانه تبریک عرض می‌نماییم.
اعضا باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو این را یقین را دارند، که این انتخاب سرآغاز راهی پر “امید” به سمت فتح قله‌های رفیع توسعه فوتبال استان خراسان رضوی بوده و نوید بخش نشاط و تحرک بیش از پیش اهالی فوتبال در تمامی بخش های آن خواهد بود.
یقینا با عنایات خاصه امام رضا (علیه السلام) و همچنین پشتکار، دانش و مدیریت جنابعالی و همسو نمودن فعالیت‌های همۀ دلسوزان، پیشکسوتان ، مربیان ، بازیکنان، داوران و … شاهد موفقیت های هرچه بیشتر فوتبال خراسان رضوی خواهیم بود.

همچنین جادارد از تلاش های جناب آقای مهدی برادران رئیس سابق هیات فوتبال خراسان رضوی تشکر نماییم و برای جنابعالی نیز از درگاه خداوند متعال در این مسئولیت خطیر ، توفیفات روزافزون مسئلت می نماییم.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *