گل‌محمدی: بازیکنانم قهرمان واقعی لیگ هستند/ اسیر شیطنت‌ برخی حاشیه‌سازان نمی‌شویم

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: بازیکنانم با وجود مشکلات مختلف، بهترین عملکرد را در لیگ هجدهم داشتند و قهرمان واقعی لیگ هستند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از آخرین دیدار تیمش در لیگ برتر هجدهم در برابر ماشین‌سازی اظهار کرد: به نقطه‌ای از لیگ رسیدیم که خیلی حیاتی و حساس شده‌است. با توجه به عملکرد خوب بازیکنانم در طول فصل، حالا این بازی به شدت حساس شده و قطعا به سه امتیاز نیاز داریم. برای پیروزی به میدان خواهیم‌رفت، ضمن اینکه می‌دانیم در برابر تیمی به میدان می‌رویم که از کیفیت خوبی برخوردار است.

وی افزود: روز سختی مقابل ماشین‌‌سازی داریم. آنها در‌دو جبهه، انگیزه دارند. هم برای خودشان و بهبود جایگاه در جدول و هم برای تراکتور، به دنبال کسب نتیجه هستند، اما ما هم از انگیزه فراوانی برخورداریم. روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم تا به اینجا رسیدیم و تا پای جان برای کسب سه امتیاز تلاش می‌کنیم.

گل‌محمدی تصریح کرد: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم، همه چیز دست خداست. امیدوارم بتوانیم دل هواداران پدیده شهرخودرو‌ را شاد کنیم.وی در خصوص دلایل اوج دوباره پدیده شهرخودرو تاکید کرد: امسال عملکرد خیلی خوبی را از خودمان به نمایش گذاشتیم. از جمله تیم‌هایی بودیم که در لیگ هجدهم هم‌فوتبال خوبی بازی کردیم و هم نتیجه گرفتیم. اگر قهرمان نشدیم، فقط به خاطر بی‌تجربگی بود. این تیم تابحال در این موقعیت‌ها قرار نگرفته‌بود. از نظر من، بازیکنانم قهرمان واقعی لیگ هستند. با وجود همه مشکلات از جمله بی‌پولی و نبود امکانات، بازیکنانم ثابت کردند که هم از لحاظ ذهنی و هم از نظر فنی خیلی قوی هستند.

بحث امتیازگیری متفاوت است و تیمی دیگر قهرمان می‌شود، اما از منظر فوتبالی، به بازیکنانم افتخار می‌کنم.وی در خصوص ادامه راه با پدیده شهرخودرو گفت: شخصا دوست دارم باز هم در این باشگاه کار کنم، صحبت‌هایی هم انجام شده و خیلی هم اتفاقا این مذاکرات مثبت بوده، اگر مشکل خاصی پیش نیاید فکر می‌کنم هفته آینده برای تمدید قرارداد اقدامات نهایی صورت گیرد.وی در خصوص تیم ملی امید گفت: فکر می‌کنم این خبرها صرفا گمانه‌زنی رسانه‌ای بوده و هیچ صحبتی با فدراسیون نداشتم.

اینکه خیلی از رسانه‌ها در این مقطع از فصل، پیش از بازی‌های حساس ما در انتهای لیگ هجدهم، ناگهان این مسائل را مطرح می‌کنند، به نظرم شیطنت رسانه‌ای است.گل‌محمدی تصریح کرد: من از این قبیل مسائل زیاد دیده‌ام و برایم طبیعی است، اما بیان چنین گمانه‌زنی‌‌هایی خودبه‌خود فکر بازیکنانم را درگیر می‌کند. ما یک خانواده ایم و در کنار هم از ابتدا تا انتها پیش‌رفته‌ایم. همدل در کنار هم خواهیم‌ماند.

وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: خوشبختانه مصدوم و محرومی نداریم و همه بازیکنانم آماده و سرحال هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *