دیدار مدیران باشگاه پدیده شهر خودرو با مدیرعامل موسسه شهرآرا / حمیداوی: شهرآرا انتشار دهنده امید و نشاط است

مدیران باشگاه پدیده شهر خودرو با حضور در موسسه فرهنگی شهرآرا ، دهمین سالگرد انتشار این روزنامه را به مدیرعامل این موسسه تبریک گفتند.

به گزارش باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو ، همزمان با دهمین سالگرد انتشار روزنامه شهرآرا ، فرهاد حمیداوی مالک، جواد وطنخواه مدیرعامل، مجتبی سرآسیایی قائم مقام، جواد طاری بخش مدیر روابط عمومی و حمیدرضا کریمویی رییس کمیته اقتصادی باشگاه پدیده شهر خودرو با مجید خرمی مدیرعامل موسسه فرهنگی شهر آرا دیدار کردند.

در این جلسه فرهاد حمیداوی مالک باشگاه پدیده شهر خودرو ضمن تبریک دهمین سالگرد انتشار روزنامه شهرآرا به مدیرعامل ، کارکنان و خبرنگاران این مجموعه اظهار کرد: در این مدتی که در مشهد حضور پیدا کرده ام به خوبی با روزنامه شهرآرا آشنا شدم و این روزنامه با مدیریت قوی که نشان از جوانی و پویایی دارد ،نشان داده است که بدون پرداختن به مسایل سیاسی و جناحی ، انتشار دهنده امید و نشاط در جامعه است.

وی ادامه داد: روزنامه شهرآرا با آگاهی‌بخشی به جامعه و اطلاع‌رسانی دقیق و بهنگام در حوزه های مختلف، نقش اثرگذاری در بین افکار عمومی داشته است و از این بابت باید از این روزنامه مردمی تقدیر کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *