صادقی: نماینده خوبی برای ایران خواهیم‌بود/ماندن در مشهد را به پيشنهادات ديگرم ترجيح دادم

هافبك با تجربه تيم شهر خودرو خراسان گفت: ماندن در مشهد را به پيشنهادات ديگرم ترجيح دادم و مطمئن هستم مي توانيم دوباره نتايج خوب فصل گذشته را تكرار كنيم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، اکبر صادقی با اشاره به تمدید قراردادش با شهرخودرو خراسان اظهار کرد: خوشبختانه با حضور به موقع مهندس حمیداوی، دانش بالای کادرفنی و البته همدلی و تلاش بازیکنان، توانستیم برای فوتبال خراسان، خاطره‌ای شیرین و بی‌نظیر را ثبت کنیم. انشالله امسال هم با ادامه همان روند، به بهترین شکل ممکن با کسب نتایج خوب، دل هواداران را شاد می‌کنیم.

وی افزود: خب با پايان ليگ هجدهم پيشنهادات مختلفي داشتم اما ترجيح دادم تا بازهم در مشهد بمانم.صحبت هاي خوبي را با مديران باشگاه داشتم و در نهايت نيز قراردادم با تيم را تمديد كردم.
صادقي ادامه داد:فرق بزرگ امسال با سال‌های گذشته، حضور شهرخودرو در لیگ قهرمانان آسیاست. امسال نماینده فوتبال ایرانیم و همه اعضا تلاش مي كنيم تا نماينده خوبي براي كشورمان در اين رقابتها باشيم.مهمترین نکته در لیگ برتر نوزدهم، حفظ همدلی و استفاده از تک‌ تک امتیازات از هفته نخست است. نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم و به هیچ تیمی باج دهیم.

وي با اشاره به حمایت ویژه هواداران در فصلی که گذشت، تصریح کرد: امسال بیش از گذشته به حضور هواداران نیاز داریم. امسال جزو ۴ تیم صاحب سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و نماینده ایرانیم‌. مطمئنم که می‌توانیم نماینده خوبی برای لیگ‌مان باشیم.

هافبك تيم پديده شهر خودرو در پایان تاکید کرد: می‌دانیم که توقع‌ها از شهرخودرو بیشتر شده‌است. رتبه میانه جدولی دیگر قابل قبول نیست و برای استمرار بالانشینی در فوتبال ایران می‌جنگیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *