بيانيه باشگاه شهر خودرو در خصوص شايعات اخير/ به هيچ وجه به جدايي گل محمدي رضايت نمي دهيم

به دنبال شايعات روزهاي اخير در خصوص وضعيت سرمربي باشگاه شهر خودرو و نگراني هواداران پرشور خراساني اين باشگاه بيانيه رسمي را منتشر كرد.
به گزارش سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي شهر خودرو خراسان، متن اين بيانيه كه توسط روابط عمومي باشگاه منتشر گرديده است به اين شرح است:

با سلام و احترام به تمامي هواداران خونگرم ، پرشور ، اخلاق مدار و پاک تيم فوتبال شهر خودرو خراسان ، هواداراني که سرمایه‌های اصلی این باشگاه هستند.
باطلاع مي رساند طي چند روز اخير متاسفانه بداخلاقي ها و شايعات مكرري از سوي برخي افراد در خصوص جدايي آقاي يحيي گل محمدي سرمربي محترم تيم شهر خودرو خراسان به گوش مي رسد كه لازم دانستيم در فاصله دو روز باقي مانده تا آغاز تمرينات تيم نكاتي را مطرح نماييم.

١- مالك و مديران باشگاه شهر خودرو از نيم فصل دوم ليگ هجدهم صرفاً با اتکا به شما هواداران پای به میدان این رقابت سخت گذاشته‌اند و به منظور خوشحالي شما از هيچ تلاشي دست بر نداشتند و در نهايت نيز با عنايت امام رضا(ع) و تلاش كادر فني محترم و بازيكنان موفق شديم در ليگ هجدهم يك پايان تاريخي را براي فوتبال شرق كشور كه همانا كسب سهميه آسيايي بود رقم بزنيم.

٢- پيش از پايان فصل گذشته به جهت دغدغه هاي بسيار زيادي كه به منظور نتيجه گيري در ليگ نوزدهم داشتيم تلاش كرديم تا در گام اول قرار داد آقاي يحيي گل محمدي را تمديد نماييم كه در تاريخ ٢٨ اردبيهشت ماه پس از جلسات مكرر موفق به اين كار شديم و پس از آن نيز با توجه به تفكرات سرمربي محترم تيم به دنبال يار گيري و تمديد قرار دادهاي نفرات مورد نظر و همچنين برنامه ريزي براي شروع فصل شديم.

٣- متاسفانه از هفته گذشته و با جدايي آقاي برانكو از تيم پرسپوليس شايعات بسيار زيادي براي حضور آقاي گل محمدي در اين تيم مطرح شد و بي اخلاقي هايي زيادي را شاهد بوديم تا آنجا كه حتي با توهمات عجيب و غريب وجود بندي كذايي را در قرار داد آقاي گل محمدي با باشگاه شهر خودرو مطرح كردند كه در صورت پيشنهاد از سوي تيم پرسپوليس ايشان مي تواند قرار داد خود را فسخ كند!؟

٤- اين موضوعات حتي تا آنجا پيش رفت كه حالا مديران محترم باشگاه پرسپوليس پا را فراتر گذاشته اند و سرمربي قانوني تيم شهر خودرو را در حالي كه قرارداد ٢ ساله دارد گزينه نهايي هدايت تيم خود عنوان كرده اند! و قصد دارند كاري كه باشگاه الاهلي عربستان بر سرشان آورد را بر سر تيم شهر خودرو بياورند كه البته خيالي باطل است.

٥-باشگاه شهر خودرو خراسان به صورت كاملا رسمي اعلام مي كند كه نه تنها باشگاه پرسپوليس و نه هيچ باشگاه ديگري حق مذاكره باآقاي يحيي گل محمدي سرمربي قانوني تيم شهر خودرو خراسان را تا دو فصل ديگر كه ايشان با تيم ما قرار داد دارد ، را نخواهد داشت و در صورت مسجل شدن پيشنهاد سرمربي گري باشگاهي به سرمربي محترم تيم شهر خودرو،قطعا آن را از طريق مراجع ذيصلاح تا احقاق حق پيگيري خواهيم كرد.

٦-همان‌طور که می‌دانید باشگاه شهر خودرو خراسان امسال علاوه بر حضور پر قدرت در ليگ برتر و جام حذفي ، حضور در آسيا را تجربه خواهد كرد ودر این راستا مدیریت باشگاه اقدامات مهمی را در دستور کار قرار داده است؛ اما باوجود رضایت عاشقان این تیم مردمی و ابراز لطف همیشگی آن‌ها از تحولات باشگاه، همچنان عده‌ای با انتشار اخبار، نقل‌قول‌ها و تحلیل‌های کذب و نادرست در رسانه‌های غیرحرفه‌ای، سعی در نا امید کردن هواداران و مردم خراسان بزرگ را دارند.

٧- باقدرت گرفتن باشگاه شهر خودرو و جو مثبتی که در بین تماشاگران عزیز تیم به وجود آمده، گويا افرادی در برخي تيم هاي ديگر ، كه منافعشان به خطر افتاده ،حالا به پیکره تیم مردم خراسان ضربه می‌زنند که باید هویتشان برای همه مشخص شود. قصد این افراد حاشیه‌سازی برای تیم شهر خودرو است، تا بتوانند مديريت ضعيف خود را توجيه نمايند.

٨- متاسفانه طي روزهاي اخير علاوه بر جو سازي هاي انجام شده برخي از مسئولين رده بالاي ورزشي و فوتبالي نيز به دنبال برقراري ارتباط با مالك و مديران باشگاه شهر خودرو هستند حال اين سوال به وجود مي آيد كه آيا براي اين دوستان فقط تيم هاي سرخابي پايتخت مهم هستند و شهرها و مردم ديگر نقاط كشور سهمي در آن ندارند كه اگر اين طور است دوباره بايد سوال كرد كه پس چرا ليگ را با١٦ تيم برگزار مي كنند!؟

٩- باشگاه شهر خودرو خراسان يك باشگاه كاملا خصوصي است كه مديران آن نيز به خاطر شادی مردم و خواست آن‌ها و خدمت‌رسانی وارد گود شده‌ اند و با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده نيز تا همين جاي كار نيز بودجه دو برابري را نسبت به فصل گذشته در نظر گرفته اند و به همین خاطر از این پس هر فرد یا رسانه‌ای برخلاف منافع و ضرر باشگاه شهر خودرو کاری انجام دهد، این افراد را به هواداران عزیز معرفی خواهيم کرد و از طريق مراجع ذيصلاح مسايل آنها را پيگيري خواهيم كرد؛ این هشدار را هم به کسانی می‌دهيم که به دنبال تضعيف تيم شهر خودرو هستند ، وباشگاه نيز به هيچ وجه از منافع خود و حق هواداران و مردم خراسان كه پس از سالها تيمشان شرايط خوبي پيدا كرده است، كوتاه نخواهد آمد.

١٠-همانطور كه آقاي حميداوي مالك باشگاه شهر خودرو نيز در روزهاي گذشته مكرر عنوان كردند و به آن تاكيد داشتند كه در صورت درخواست باشگاه پرسپوليس مبني بر دريافت رضايت نامه آقاي يحيي گل محمدي به هيچ وجه و عنواني اجازه جدايي ايشان را نمي دهيم، به هواداران پرشور مشهدي و مردم خراسان بزرگ نيز اين اطمينان را مي دهيم كه آقاي يحيي گل محمدي به تمامي بندهاي قرارداد خود با باشگاه شهر خودرو خراسان پايبند است و از روز شنبه اول تيرماه نيز تمرينات تيم شهر خودرو خراسان با حضور اعضا كادر فني ، بازيكنان و هوادارانمان در مشهد آغاز خواهد شد تا براي شروع ليگ نوزدهم استارت قدرتمندانه اي داشته باشيم.

روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شهر خودرو خراسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *