سرآسیایی: از ابتدا گفته‌بودیم با جدایی گل‌محمدی مخالفیم/ فعالیت شهرخودرو در نقل‌وانتقالات به پایان نرسیده است

قائم‌مقام باشگاه شهرخودرو گفت: از ابتدا موضع مخالف خود را نسبت به جدایی گل‌محمدی اعلام کرده‌بودیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، مجتبی سرآسیایی، قائم‌‌مقام این باشگاه اظهار کرد: با رویکرد حفظ یحیی گل‌محمدی در باشگاه شهرخودرو، فعالیت خود را برای لیگ نوزدهم آغاز کردیم. در ابتدای کار با یحیی گل‌محمدی تمدید کردیم. پس از تمدید۲ ساله با وی، به سراغ لیست مورد نظر ایشان رفتیم و در حال تلاش برای بستن تیمی آبرومند و خوب برای لیگ نوزدهم هستیم.

وی در خصوص فعالیت‌های شهرخودرو در بازار نقل و انتقالات گفت: خوشبختانه تاکنون سه بازیکن جذب کرده‌ایم. سیدمهدی رحمتی، علی علیزاده و فرشاد فرجی، بازیکنانی هستند که به تیم ما اضافه شده‌اند. قطعا بازیکنان دیگری نیز جذب خواهیم‌کرد و کار شهرخودرو در فصل نقل و انتقالات به پایان نرسیده‌است.

وی در رابطه با جذب شیمبا گفت: این بازیکن از فولاد طلبکار است و فعلا به دنبال دریافت مطالباتش است. کار سختی برای جذبش داریم ولی هنوز ارتباطمان با این بازیکن قطع نشده و ناامید نیستیم.

سرآسیایی در رابطه با شایعاتی که مبنی بر جدایی گل‌محمدی و پیوستن به پرسپولیس شنیده می‌شد، اظهار کرد: درخواست‌هایی از سوی باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور یحیی گل‌محمدی در این صورت گرفت، اما بارها پیش از این اعلام کرده‌بودیم که نگاه ما به همکاری با یحیی گل‌محمدی به شکل مثبت و بلندمدت است و نمی‌خواهیم به این راحتی، مربی بادانشی که در کنارش موفق بوده‌ایم را از دست بدهیم. در نهایت هم طی جلسه‌ای که میان مالک محترم باشگاه شهرخودرو و ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران برگزار شد، این مهم رسما به دوستان در تهران اعلام شد. خیال هواداران شهرخودرو از این بابت راحت باشد.

سرآسیایی در پایان ضمن تشکر از دکتر حمیداوی خاطرنشان کرد: در این شرایط سخت و حساس اقتصادی، باید از دکتر حمیداوی تشکر کنم که برای حفظ نشاط فوتبال خراسان و بستن تیمی قوی، با افزایش ۳ برابری بودجه باشگاه نسبت به گذشته موافقت کرد و دست‌مان را در این خصوص باز گذاشت. امیدوارم بتوانیم با اضافه شدن بازیکنان جدید، امسال تیمی قدرتمند در لیگ برتر نوزدهم داشته‌باشیم و زمینه‌ساز رقم خوردن افتخاری دیگر در فوتبال خراسان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *