مدافع باشگاه شهرخودرو خراسان گفت: امسال پنجمین سال حضورم در مشهد خواهدبود و همه چیز برای موفقیت بیشتر ما مهیا شده‌است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو، حسین مرادمند که قراردادش را با این باشگاه به مدت سه فصل دیگر تمدید کرده، اظهار کرد: خوشبختانه پس از مذاکرات خوبی که با باشگاه شهرخودرو داشتم، در نهایت به توافق دست یافتیم و تمدید قرارداد صورت گرفت.

مرادمند با اشاره به ادامه حضور گل‌محمدی در شهرخودرو تاکید کرد: توانایی و دانش یحیی گل‌محمدی، یکی از دلایل اصلی ادامه حضورم در مشهد است. کار کردن با او واقعا لذت‌بخش است. ضمن اینکه نباید از حضور دلگرم‌کننده هواداران در کنار تیم، غافل شویم. آنها در لیگ هجدهم سنگ تمام گذاشتند و حتی در بازی‌های خارج از خانه کنار ما بودند.

وی افزود: لیگ نوزدهم، پنجمین سالی خواهدبود که در خدمت نماینده خراسان هستم و در مشهد بازی می‌کنم. مشهد خانه دوم من است. خوشبختانه حمایت هواداران نیز در این سال‌ها روز به روز بهتر شده و در فصل گذشته نیز توانستیم با وجود مشکلات ریز و درشتی که در نیم‌فصل نخست داشتیم، به سهمیه آسیایی دست یابیم. تمرینات هم آغاز شده و زیر نظر کادرفنی به تمرین می‌پردازیم.

مرادمند خاطرنشان کرد: امسال به دنبال اهداف بزرگ‌تری هستیم و شک ندارم با همدلی خوبی که میان تک‌تک اعضای باشگاه وجود دارد، به اهدافی که ترسیم کرده ایم دست خواهیم‌یافت. از کادرفنی و دکتر حمیداوی، مالک محترم باشگاه شهرخودرو نیز باید تشکر کنم که با ارتباط خوب خود با بازیکنان، جو تیم را به بهترین شکل مدیریت می‌کنند. انشالله بهترین اتفاقات امسال برای فوتبال مشهد رقم خواهدخورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *