مالک باشگاه شهرخودرو خراسان: شهر خودرو خود را مدیون شورای شهر مشهد می‌داند

دکتر حمیداوی، مالک باشگاه تیم فوتبال شهرخودرو از زحمات و حمایت‌های شورای شهر و شهرداری مشهد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، صبح امروز اعضای باشگاه شهرخودرو خراسان در جلسه علنی شورای شهر حضور یافتند. در این جلسه دکتر فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو خراسان اظهار کرد: در ابتدای ورود به مشهد، توجهم به بیلبوردهایی جلب شد که به معنای واقعی کلمه، حس حضور در شهر امید و نشاط را تداعی می‌کرد. مجموعه شهرخودرو به واسطه رفتار برادرانه و حمایت‌های شورای شهر هیچگاه از روز نخست حضور در فوتبال و شهر مشهد، احساس غربت نکرده‌است و باید از این بابت، از دوستان در شورای شهر و شهرداری مشهد تشکر کنیم.

وی افزود: خدمت به مردم شهر امام‌رضا(ع) را افتخاری برای خود می‌دانم، فراهم آوردن موجبات خوشحالی و خرسندی شهروندان و کسب مجوز حضور در مرحله پلی‌آف جام باشگاه آسیا را بزرگترین افتخار برای خود می‌دانیم. بدون شک باید این راه ادامه یابد و به خوبی بر این امر واقفیم که تازه در ابتدای راه هستیم. امیدوارم موفقیت‌ها در سال‌های آتی متداوم و مستمر باشد.

مالک باشگاه شهرخودرو خراسان خاطرنشان کرد: بارها گفتم و بازهم تاکید می‌کنم که اگر حمایت های شورای پنجم شهر مشهد نبود، تیم شهرخودرو خراسان جایگاه کنونی را نداشت و مدیریت شهری نیز در این موفقیت‌ها سهیم است.

حمیداوی تاکید کرد: مجموعه شهر خودرو خود را مدیون شورای شهر و مدیریت شهری مشهد می‌داند، حسی که شورای پنجم شهر مشهد در این شهر ایجاد کرده، در کل کشور و حتی تهران بی‌نظیر است؛ حتی تیم شاهین شهرداری بوشهر که به لیگ برتر اضافه شده امروز از حمایت شهرداری بوشهر برخوردار نیست، لذا به عنوان نفر اول مجموعه، قدردان تمام زحمات و برادری شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *