مشخص نبودن زمان آغاز لیگ رفتاری حرفه ای نیست/ ویلموتس علاقه دارد با باشگاه‌ها تعامل داشته باشد

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، یحیی گل‌محمدی ظهر امروز در حاشیه تمرین تیم فوتبال شهر خودرو، اظهار داشت: تیم شهر خودرو در این مدت چهار بازی تدارکاتی برگزار کرده است.
وی افزود: طبق برنامه به فاصله هر سه روز، یک دیدار تدارکاتی در نظر گرفته شده بود و از این رو نسبت به بازیکنان جدید، کادر فنی تیم شناخت خوبی کسب کرد.
سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو با اشاره به تغییرات انجام شده در تیم عنوان کرد: تغییرات انجام شده در تیم کم بوده و تنها در سه ویا چهار پست بازیکن به تیم اضافه شده است.
وی همچنین با اشاره به فصل پیش رو گفت : سال سختی در پیش داریم و امیدوارم با برنامه‌ریزی درست بتوانیم از لحاظ کیفی بازی‌های خوبی انجام دهیم.
گل‌محمدی افزود: دو بازی تدارکانی پیش رو داشته و شهر خودرو ۲۵ تیر ماه با ذوب‌آهن در اصفهان و سپس با مس کرمان بازی میکند.
وی درخصوص مشخص نبودن جدول زمانبندی لیگ عنوان کرد: اطلاعی از تغییر یا عدم تغییر زمان آغاز لیگ به تیم ها ارائه نشده این در شان فوتبال حرفه ای ایران نیست.
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در خصوص اخبار غیر رسمی اعلام شده در خصوص زمان آغاز لیگ بیان کرد: برخی منابع در سازمان لیگ اعلام کرده اند که لیگ ۱۰ روز دیرتر آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه نا مشخص بودن زمان لیگ باعث ایجاد مشکلاتی در تیم ها می شود، افزود: ما باید برنامه‌ریزی و فشار تمرینات را بیشتر کنیم.
گل‌محمدی با تمجید از نفرات جدید تیم شهر خودرو گفت: کادر فنی شهر خودرو روی پست‌هایی که بازیکن نداشته، تمرکز کرده و جذب بازیکن کرده است، اما مانند فصل گذشته روی دو پست تیم داراری مشکل بوده و امیدوارست در این هفته اتفاقات خوبی بیفتد.
وی درخصوص گزینه های جذب بازیکن برای تیم تصریح کرد: روح‌الله باقری یکی از گزینه‌های ما بوده ، اما جواب درستی از این بازیکن تا کنون دریافت نشده و همچنین در رابطه با امید نورافکن نیز صحبت‌هایی شد، اما جدی نبوده و این بازیکن در لیست تیم نیست.
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو ادامه داد: سیاستی که با باشگاه داشتیم این بود که تمام بازیکنان فصل گذشته را حفظ کرده و روی دو پست که نیاز بود، برنامه‌ریزی کنیم، اما نتوانستیم همه‌ی بازیکنان را حفظ کنیم. تیم‌های دیگر پیشنهادات بهتری دادند و برخی بازیکنان جدا شدند. مشکلی با این قضیه نداریم و بازیکن حق انتخاب دارد. ما هم روی این پست‌ها بازیکن گرفته‌ایم و تنها در دو پست نیاز به بازیکن داریم.
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در خصوص اینکه چرا شهرخودرو مانند استقلال و پرسپولیس اردوی خارجی برگزار نکرد، گفت: در برنامه‌ای که داده بودیم، اردوی خارج از کشور تدارک دیده شده بود، اما اینکه چرا این اتفاق نیفتاد، خیلی مایل نیستم صحبت کنم، چون ممکن است حاشیه ایجاد شود. ترجیح می‌دهم صحبت نکنم.
گل‌محمدی درباره وضعیت داوری و اینکه انتقادهایی در فصل گذشته از عملکرد داوران انجام داده بود، تصریح کرد: برای اینکه کیفیت داوری بهتر شود، داوران نیز باید به امکانات داوری مجهز شوند. بحث من فقط VAR نیست، چون باید شرایط استفاده از این سیستم باشد. باید طبق امکاناتی که به داوران می‌دهیم، از آنها انتظار داشته باشیم. اگر امکانات داوران بهتر باشد، شاید نیازی به استفاده از این سیستم هم نباشد. برگزاری کلاس‌های آمادگی جسمانی خوب نیاز داوران است، چون یک داور احتیاج به وضعیت بدنی مطلوب دارد. اگر شرایط داوران بهتر شود، آنها نیاز به استفاده از این سیستم هم ندارند
وی در واکنش به دعوت عجیب برخی از بازیکنان توسط ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال عنوان کرد: عجیب و غریب یعنی چه؟ به نظرم تصمیمات خوبی گرفته شده است. با وحید هاشمیان صحبت کردم. او اشاره کرد که ویلموتس علاقه دارد با باشگاه‌ها تعامل داشته باشد. این خبر خوبی است و به من گفتند دیگر از اردوهای بلندمدت خبری نیست و بازیکنان در باشگاه‌های خود بهتر آماده می‌شوند. امسال بازی‌های تیم امید را نیز در پیش داریم و اگر تعامل وجود داشته باشد، به نفع باشگاه‌ها و تیم‌های امید و بزرگسالان خواهد بود. در بازی تدارکاتی با سایپا، تعامل خوبی با تیم امید صورت گرفت و فرهاد مجیدی اجازه داد بازیکنان‌مان را در این دیدار تدارکاتی در اختیار داشته باشیم. ما بیشترین تعامل را با تیم امید داشته‌ایم و اگر منافع دو طرف حفظ شود، می‌تواند بهترین تصمیم برای فوتبال ما باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *