هزینه ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای آسیایی شدن تیم شهر خودرو/ گل محمدی حق دارد ناراحت شود

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، فرهاد حمیداوی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال شهر خودرو اظهار داشت: خدا را شکر از ابتدای هفته گذشته اردوی تهران خود را برپا کردیم. ما دو دیدار تدارکاتی با سپاهان و سایپا برگزار کردیم و قرار است با ذوب‌آهن اصفهان نیز بازی کنیم. هفته آینده هم میزبان ذوب‌آهن در مشهد خواهیم بود.

وی در مورد حضور بازیکنان جدید در تیم شهر خودرو تصریح کرد: الحمدلله بیشتر بازیکنانی که دوست داشتند، ماندند. از طرفی تمام بازیکنانی را که در لیست گل‌محمدی بودند، جذب کردیم به غیر از دو بازیکن که متأسفانه نتوانستیم آنها را به خدمت بگیریم.
مالک باشگاه شهر خودرو تصریح کرد: سال گذشته بازیکنی که از لیگ یک آمده بود، قراردادش ۳۰۰ میلیون تومان بود، اما امسال با قرارداد یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی روبه‌رو شدیم!

حمیداوی ادامه داد: فصل گذشته با ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه یک فصل آسیایی شدیم. این مسئله نشان می‌دهد که هزینه مهم نیست، بلکه نقطه‌ای که اهمیت دارد، علم مربی و توانایی بازیکنان است. امیدوارم در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا نماینده خوبی برای استان خراسان و ایران باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در پست‌هایی که بازیکن از دست دادیم، توانستیم تیم را تقویت کنیم. همچنین این هفته دو بازیکن خارجی به ما اضافه می‌شوند تا تیم فوق‌العاده‌ای برای رقابت در فصل آینده داشته باشیم.

مالک باشگاه شهرخودرو با اشاره به سختی‌های جذب بازیکنان خارجی بیان کرد: صادقانه باید بگویم با سه بازیکن خارجی توافق کرده بودیم، اما به دلیل تبلیغات سوء کشورهای آمریکا و انگلیس که با ایران مشکل دارند، نتوانستیم آنها را جذب کنیم. این مسئله حقیقت دارد و کلیه مدارکش موجود است که چرا از حضور در ایران منصرف شدند.

حمیداوی با ابراز رضایت از عملکرد تیم مدیریتی باشگاه شهر خودرو گفت: مجموعه مدیریتی باشگاه شهرخوورو فوتبالی هستند. سرآسیابی جزو افتخارات ما بوده و فوتبالی است. خود من هم فوتبالی هستم. اعضای مجموعه ما می‌دانند که برای موفقیت در فوتبال نیاز به هزینه سنگین نیست.

وی در مورد ناراحتی یحیی گل‌محمدی از عدم برگزاری اردوی خارج از کشور تیم شهرخودرو گفت: گل‌محمدی حق دارد ناراحت باشد. خودمان هم مصاحبه کرده و گفتیم که ناراحتیم. وزیر ورزش و جوانان و مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه با مدیران عامل باشگاه‌ها گفته بودند که برای اینکه ارز از کشور خارج نشود، اردوی خارج از کشور برگزار نکرده و در داخل اردو برگزار کنید. ما به حرف آنها گوش دادیم، اما تیم‌های دیگر که نمی‌خواهم اسم ببرم، گوش نکردند. بنابراین، حق ماست که گله‌مند باشیم.

مالک باشگاه شهرخودرو راجع به روند آماده‌سازی ورزشگاه ثامن مشهد هم خاطرنشان کرد: فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی اعلام کرده است که این ورزشگاه شش ماه دیگر آماده می‌شود و به همین دلیل ما بازی‌های‌مان را در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار خواهیم کرد.

مالک باشگاه شهر خودرو در واکنش به شکایت باشگاه تراکتورسازی تبریز از این باشگاه به دلیل استفاده شهرخودرو از بازیکن غیرمجاز خارجی به اسم چوچو و اینکه نمی‌توانستند با او تا سال ۱۴۰۰ قرارداد ببندند، گفت: قرارداد بازیکنان خارجی براساس سال میلادی است. این هم سوژه‌ای برای خودش است! این‌طور نیست که می‌گویند و یکبار هم به آن پرداخته بودیم. ظاهراً دوستان تحت فشار هستند. گفته‌اند این بازیکن گل هم زده و شاید هم گل زده باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *