پوشیدن لباس مقدس تیم ملی مایه افتخار است

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، حسین مرادمند در خصوص دعوت به اردوی تیم ملی اظهار کرد: خوشحالم که سرمربی جدید تیم ملی کشورمان به من اعتماد کرده و امیدوارم که بتوانم نماینده خوبی برای شهرخودرو در تیم ملی باشم. پوشیدن لباس مقدس تیم ملی ایران، قطعا بهترین اتفاقی ست که برای هر بازیکنی در طول دوران بازیگری، رقم می‌خورد. قطعا قدر این موضوع را می‌دانم و تمام تلاشم را به کار می‌بندم تا پاسخ مناسبی به ویلموتس و دستیارانش بدهم.

وی افزود: از روز اول حضور در شهرخودرو خراسان امیدوار بودم با پیشرفت پله‌پله، روزی به تیم ملی ایران برسم. اولین قدم، تثبیت حضور در ترکیب تیم شهرخودرو بود. می‌خواستم پتانسیل و توانایی‌م را به فوتبال ایران ثابت کنم. خوشحالم که بعد از ۴ سال حضور مستمر در ترکیب شهرخودرو به این مهم دست یابم.

مرادمند تاکید کرد: باید از یحیی گل‌محمدی، سرمربی بادانش شهرخودرو تشکر کنم. کار کردن زیر نظر او و نتایج درخشان شهرخودرو در فصل گذشته، قطعا در رسیدن به هدفم تاثیر ویژه‌ای داشت. همچنین باید از تک‌تک مربیانی که زیر نظرشان کار کرده‌ام تشکر کنم.

وی در خصوص شرایط تیم شهرخودرو تصریح کرد: در این دو سه هفته‌ای که از شروع تمرینات گذشته، خوشبختانه توانستیم یکی دو دیدار تدارکاتی مناسب نیز برگزار کنیم. اردوی خوبی را هم در تهران آغاز کرده‌ایم و حمیداوی مالک باشگاه نیز شرایط خوبی را ایجاد کرده است و باید از او‌ تشکر کنم. به استمرار موفقیت‌های فصل گذشته در فصل جاری امیدواریم و می‌خواهیم با حمایت هواداران رکوردی جدید در فوتبال خراسان ثبت کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *