حمیداوی:برای پرداخت پول پراهيچ به فیفا نامه زدیم/در نقل و انتقالات خوب عمل كرديم

مالک باشگاه شهرخودرو گفت: برای انتقال و تهاتر پول بین استقلال و فیفا ما به فدراسیون جهانی فوتبال نامه زدیم.

به گزارش سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي شهر خودرو خراسان، فرهاد حمیداوی بعد از تساوی یک بر یک مقابل پیکان در دیداری دوستانه در جمع خبرنگاران ،در مورد برگزاری قرعه کشی لیگ برتر در مشهد گفت: من هم شنیده ام که قرعه کشی در مشهد است اما چیزی به طور رسمی ندیده ام.كسي هم به ما در اين باره اطلاعي نداده است.همه تیم ها و مدیران در مورد قرعه کشی لیگ صحبت کرده اند و همه می دانند باشگاه ها از تاخير برگزاري ليگ و عدم مشخص بودن برنامه بازيها ،متضرر می شوند.

وي اظهار كرد: تاخير بازيهاي ليگ اتفاق خوبي نيست، بازیکنان ممکن است مصدوم شوندو مربيان كارشان بسيار سخت است. 

مالك باشگاه شهر خودرو در مورد اینکه چرا در بخش ویژه ورزشگاه ننشست، گفت: فکر می کنم در ورزشگاه تقریبا خالی، جایگاه ویژه با تماشاگران فرقی ندارد اما نمی‌دانم چرا هر وقت در زمین پیکان بازی می کنیم هوا طوفانی می شود.

وی در مورد چالش با باشگاه تراکتورسازی و شهر خودرو درباره موضوع چوچو گفت: از ورزش از نگاه دو نیمه شب تماسی داشتم با احترامی که برای زنوزی قائل هستم و می دانم مدیریت باشگاه خصوصی خیلی مشکل است اما نمی‌دانم زنوزی دنبال چه می‌گردد؟ تمامی مدارک هست و فدراسیون باید پاسخ بدهد و چیزی عاید باشگاه تراکتورسازی نمی‌شود.

حمیداوی در مورد اینکه گل محمدی گفته باشگاه شرايط خوبي در نقل و انتقالات نداشته  و به نوعی فرار رو به جلو كرده است، گفت: اين تعبير شما از صحبت هاي يحيي است. گل‌محمدی با تدبیر و با هوش هست و می‌داند چه می گوید و در نقل و انتقالات نسبت به فصل گذشته بهتر بودیم.  بحث فرار رو به جلو او را قبول ندارم. گل محمدی عملکردش مشخص است او با بازیکنان لیگ یک هم خوب نتیجه گرفته است. به عنوان نفر اول فنی همیشه استرس  برای نتیجه گرفتن دارد.

وی در مورد عدم همکاری شهرداری مشهد با این تیم و خدماتی مثل ساخت مجسمه، گفت: نه مجسممه می خواهیم نه خدماتی مثل مجسمه فقط از مسئولان مشهد می  خواهم که به ما كمك كنند تا كسي به ما كنايه نزند و بگويد تيم شهرخودرو تهران! اين تيم متعلق به مردم خراسان است و فقط به خاطر مشكل زمين مجبوريم به تهران بياييم. بهتر است مسئولين به ما یک زمین تمرین در مشهد بدهندتا در مشهد تمرین کنیم.

مالک باشگاه شهر خودرو در مورد دریافت مجوز حرفه ای باشگاه گفت: برای دریافت مجوز  حرفه ای باشگاه هم مشکلی نداشتیم.

حمیداوی در مورد بحث نقل و انتقال پول بین استقلال و فیفا گفت: با فتحی هم تلفنی صحبت کردم عزیزان به مسایلی اشاره کردند. من از فتحی هم گلایه کردم آبان سال قبل استعلامی از فیفا گرفتیم در مورد بدهی و طلب باشگاه، که آنها گفتند ۱۳۰ هزار دلار به پراهیچ بدهکاریم و ۱۵۰ هزار دلار طلب داریم که فیفا نامه زد شما تحریم هستید و نمی توانید پول بگیرید ما هم به فیفا نامه زدیم که  مگر نمی گویید فوتبال سیاسی نیست  و در نهایت این پول تهاتر شد، ولی باشگاه استقلال اعلام کرد ما خودمان کار را کردیم ولی روزی که ما این کار را کردیم نگفتیم این کار را کردیم.

وي اطهار كرد: نامه فروردین ماه خودمان را داریم که برای تهاتر پول فرستاده شد اما مسئولان استقلال در ابتدای مرداد گفتند ما خودمان انجام دادیم مهم این است که ارزی به ناحق از کشورمان خارج نشود.

وی در مورد عملکرد نقل و انتقالات باشگاه شهرخودرو گفت: شما که گفتید عملکردمان خوب نبوده اما رحمتی، باقری ، فرشاد محمدی مهر را جذب کردیم بازهم باید بگویم! در نقل و انتقالات خوب عمل کردیم و همچنان پنجره ما باز است.

حمیدوای در مورد مذاکره با شایان مصلح و عدم توافق  بخاطر پیشنهاد یک و نیم میلیاردی گفت واقعیت این است که سه چهار ابهام داشتیم یکی اش فقط بحث مالی بوده هنوز در حال مذاکره هستیم و شاید اتفاق بیفتد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *