پیام تبریک باشگاه شهر خودرو خراسان به مناسبت روز خبرنگار

باشگاه فرهنگي ورزشی شهر خودرو خراسان در پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و فعالان حوزه خبر و اطلاع‌ رسانی تبریک گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی شهر خودرو خراسان، در این پیام آمده است:

روز هفدهم مردادماه هر سال که به مناسبت شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی به عنوان “روز خبرنگار ” نامیده شده ، فرصتی است نیک ،جهت پاسداشت زحمات صادقانه مدیران مسئول ،سردبیران،دبیران،خبرنگاران ، عکاسان و تصویربردارن و گزارشگران به ویژه از نوع ورزشی اش.

افرادی که با زحمات و تلاشهای شبانه روزی خود ضمن اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی در حوزه ورزش، شادابی و سلامتی را نیز به جامعه ارزانی داشته اند.

امروز امر اطلاع‌رسانی و انتقال درست اخبار درعرصه‌ های مختلف وظیفه سنگینی می باشد که بردوش خبرنگاران است، تلاش و کوشش خبرنگاران بر هیچکس پوشیده نیست و یقینا نقش ارزنده‌ خبرنگاران در جامعه قابل تقدیر است.

در این بین فعالین حوزه رسانه در عرصه ورزشی شرایط متفاوتی را همیشه رقم می زنند، عزیزانی که همواره در پوشش صحیح اخبار و موفقیت های ورزشی، به ویژه در حوزه فوتبال در سرما و گرما ، صبح و شب بدون وقفه تلاش می کنند.

استادیوم های ورزشی ما بارها و بارها شاهد حضور خبرنگاران ورزشی بوده که در کنار زمین پا به پای بازیکنان استرس و فشار بازی ها را تحمل کرده اند و هنگام پیروزی قهرمانان کشور به جشن و پایکوبی پرداخته اند و یا در هنگام باخت ها اشک ریزان گزارش تهیه کرده اند.

تمامی عوامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرخودرو خراسان ، ضمن تبریک این روز به همراهان و یاوران رسانه‌ای که همیشه در صحنه حضور داشته اند، مراتب قدردانی و حق شناسی از این عزیزان را اعلام می دارد.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان

1 دیدگاه

  1. مجید کرمیان گفت:

    هیچگاه مشهدی ها رو تهدید به کارهای از قبیل بردن تیم از مشهد نکنید آقا یحیی داستان علی دایی یادتان نرود .یکی از شرایط واگذاری تیم ماندن جاویدان در مشهد بود بهتره نگاهی به تعهدات مالک بیاندازید و دیگر در امور غیر فوتبالی دخالت نکنید . اگر قرار بود مسئولین هزینه تیم کنند که واگذار نمیکردند .که شما تمام بازیکنان مشهدی رو از تیم اخراج کنی و مهد فوتبال خراسان را به نابودی بکشید . این کار شما گمان نکنم بی پاسخ بماند و فصل رو بتوانید به اتمام برسانید در کنار تیم . شما زود خودت را گم نمودی برادر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *